Ikaalisten Reserviläiset – Hallitus

Hallituksen kokoonpano 2019

Henrikki Sillanpää (pj), sillanpaa_hj(at)yahoo.com
Kari Ketola (1.vpj), puh. 0405600330, kariketola52(at)gmail.com
Jussi Luomahaara (2.vpj), puh. 0503480969, jussiluomahaara(at)hotmail.com
Jari Rajasalo, jari.rajasalo(at)cramoadapteo.com
Jussi Valtanen (sihteeri), jussi.valtanen(at)ippnet.fi
Mika Isohannu, mika.isohannu (at) gmail.com
Jouko Luotolinna (veteraaniyhdyshenk.), jouko.luotolinna(at)ippnet.fi
Raimo Ojala, puh. 0505685360, raimo.ojala(at)gmail.com
Toni Ekman (ampuma-aliupseeri), ekman.toni(at)gmail.com
Juha Änkö (Majan isäntä), juha_anko(at)hotmail.com
Raimo Vähäkotamäki, raimo.vahakotamaki(at)gmail.com

Edustukset ja jäsenyydet

Pirkanmaan Reserviläispiirin piirihallitus Henrikki Sillanpää,varalla Kari Ketola
Pirkanmaan Reserviläispiirin sihteeri Raimo Ojala
Pirkanmaan Reservipiirien tiedotustoimikunta pj, Pirkanviesti.fi ja Pirkan Viesti lehden päätoimittaja Sirkka Ojala
Pirkanmaan Reservipiirien maastotoimikunta, Jussi Luomahaara
Pirkanmaan Reservipiirien Henkinen toimikunta Sirkka Ojala
Vatulan ampumaratayhdistys, yhteyshenkilö Toni Ekman
Ikaalisten Sotaveteraanit Jouko Luotolinna
Reserviläisurheiluliiton (RESUL) hallitus ja Kenttäkelpoisuustoimikunta (RES) Raimo Ojala